10 lutego – Światowy Dzień Kociewia

Dodano: 18 stycznia 2018

„Turystyczny przewodnik społecznościowy WSPOMINAM KOCIEWIE”.
Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE pragnie zachęcić Państwa do wzięcia udziału we wspólnej inicjatywie świętowania Światowego Dnia Kociewia, który przypada 10 lutego. Z tej okazji chcemy stworzyć „Turystyczny przewodnik społecznościowy WSPOMINAM KOCIEWIE”. Aby ułatwić przygotowanie tekstów powinny się one wpisywać tematycznie w jeden z działów:
• ARCHITEKTURA (atrakcje turystyczne, miejsca przestrzeni Kociewia, zabudowania)
• WYDARZENIA kulturalne (imprezy plenerowe, przypadkowe spotkania)
• OSOBY (ważne i ciekawe osoby związane z Kociewiem)
• AKTYWNE Kociewie (szlaki turystyczne, aktywność fizyczna)
• REGIONALIA (kultura Kociewia, kuchnia, tradycje, gwara)
• INNE (wszystko, co się nie wpisuje w powyższe kategorie)
Na wszystkie wpisy czekamy do 8 lutego 2018 r.!
sposoby przygotowania relacji:
• tekstowa – maksymalna ilość znaków treści 1500 znaków;
• tekst ze zdjęciem – maksymalna ilość znaków 1000 znaków, zdjęcie .jpg,  w minimalnej rozdzielczości 1600×1200 pikseli;
• WAŻNE! Każdy z autorów tekstów i wysłanych zdjęć oświadcza, iż posiada pełne autorskie i prawa majątkowe do materiałów przesyłanych w ramach tworzenia „Turystycznego przewodnika społecznościowego WSPOMINAM KOCIEWIE” oraz oświadcza, że przesłane materiały nie naruszają majątkowych i osobistych praw autorskich osób trzecich.
sposoby przekazania relacji:
• mailowo na info@kociewie.eu z dopiskiem „Wspominam Kociewie”;
• w mediach społecznościowych:
– wydarzenie „Światowy Dzień Kociewia 2018” na Facebooku poprzez wrzucenie swojego autorskiego postu;
– poprzez skomentowanie dedykowanych postów na fanpage’ach
na Facebooku: Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE i Kociewie Łagodna Kraina;
– na Instagramie poprzez zamieszczenie wpisu i oznaczenie go hasztagiem #wspominamkociewie.
nagrody:
• umieszczenie wpisu użytkownika, który spełnia wymogi w przygotowanym „Turystycznym przewodniku społecznościowym WSPOMINAM KOCIEWIE” – wersja PDF powstanie po 10 lutego;
• losowanie 15 nagród pośród wszystkich zgłoszonych wpisów – 10 lutego;
• osobista prezentacja wpisów przez wybranych użytkowników i prezenterów na specjalnych audycjach w Radiu TCZEW – 10 lutego;
• wybranie najlepszego wpisu spośród zgłoszonych poprzez głosowanie
na Facebooku i wyróżnienie go „nagrodą specjalną” – po 10 lutego.

Zapraszamy do wspólnego świętowania
Pozdrawia