Bezpieczna droga do ogródków działkowych

Dodano: 11 października 2013

Jesienią ubiegłego roku wybudowany został chodnik przy ulicy Kolejowej, od skrzyżowania z ulica Sportową wzdłuż stadionu w kierunku na Twardą Górę. W bieżącym roku nastąpi zakończenie inwestycji i przedłużenie chodnika od stadionu do końca ogródków działkowych. Obecnie budowany chodnik będzie miał około 260 metrów, łącznie dwa odcinki będą miały około 450 metrów długości. Prace wykonuje firma Sław Bud z Nowego a zakończenie zaplanowano na koniec października . Koszt wykonania chodnika wyniesie 56 tysięcy złotych. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Chodnik-ulica-Kolejowa.JPG

Pay for research paper Do My Accounting Homework for Me EduBirdie Discount Code Assignment Help Write My Coursework For Me Essay Help Corporation Assignment Writing Service. write my essay in 6 hours