Bezpłatne szkolenie dotyczące Ekonomii Społecznej

Dodano: 3 listopada 2016

Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego w Świeciu wraz z „OWES TŁOK” prowadzonym przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK w Toruniu zapraszają na bezpłatne szkolenie dotyczące szeroko rozumianej Ekonomii Społecznej.

Szkolenie ma na celu przybliżenie liderom idei wioski tematycznej oraz związanych z nią form i warunków prawnych niezbędnych do jej utworzenia i prowadzenia na terenie wiejskim. Istotnym elementem szkolenia będą wystąpienia reprezentantów wioski tematycznej i spółdzielni socjalnych, którzy w sposób przyjazny przekażą dobre praktyki prezentując swoją działalność.

TERMIN:    17 listopad 2016 r. (czwartek)

GODZINY:  08:30 – 15:30

MIEJSCE:  Sala konferencyjna LGD w Świeciu, ul. Chmielniki 2b

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn z powiatu świeckiego, dla podmiotów funkcjonujących na obszarze powiatu świeckiego

ZAPISY: Szkolenie ma charakter otwarty, jednak z uwagi na ograniczenia lokalowe obowiązują zapisy na szkolenie na podstawie formularza zgłoszeń (w załączeniu) dostępnego na stronie www.lgdswiecie.pl oraz w biurze LGD w Świeciu, ul. Chmielniki 2b.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 listopad 2016 (wtorek) do godz. 12:00.

Wypełniony i podpisany formularz można przynieść osobiście do biura LGD lub przesłać na e-mail: lgdswiecie@op.pl lub fax (52)33-01-832 (oryginał należy przekazać do LGD w dniu szkolenia)

UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

PROGRAM: w załączeniu oraz dostępny w Biurze LGD.

ORGANIZATORZY:

Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego

86-100 Świecie, ul. Chmielniki 2b

tel./fax 52 33-01-832, www.lgdswiecie.pl

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej „OWES TŁOK”

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK

ul. Sukiennicza 6/2, 87-100 Toruń

tel./fax: 56 655 50 22, 500 127 355

biuro@owies.eu

www.owies.eu

formularz-zgloszeniowy-na-szkolenie-dla-liderow-17-11-2016

program-szkolenia-dla-liderow-17-listopad-2016