Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw w branży gastronomicznej oraz fitness w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19

Dodano: 1 grudnia 2020

Informujemy, że Urząd Marszałkowski ogłosił nabór wniosków:  Nr naboru: DW/1/2020/ z dnia 30 listopada 2020 r. w ramach Uchwały Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 30.11.2020 r. w sprawie przyznania dofinansowania na realizację projektu własnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020 dot. Projektu grantowego pn. „Granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw w branży gastronomicznej oraz fitness w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19″ współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.6. Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług, Poddziałania 1.6.2. Dotacje dla innowacyjnych MŚP, Schemat: Projekt grantowy1dot. przeciwdziałania i zwalczania skutków gospodarczych wystąpienia pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w branży gastronomicznej i fitness – realizowany w trybie nadzwyczajnym.

Ogłoszenie o naborze oraz wszystkie wymagane dokumenty znajduje na stronie internetowej pod adresem: http://www.mojregion.eu/files/dokumenty%20rpo/konkursy_nabory/1.6_granty_gastrofit/Ogloszenie%20o%20naborze%20wnioskow%20stan%2030.11.2020-1-2b.pdf

Informacja dot. wsparcia dla mikro- i małych przedsiębiorstw w branży gastronomicznej oraz fitness w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19 znajduje się pod adresem:

Zachęcamy do zapoznania się z konkursem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij