Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Karnawał w WDK Bochlin

Dodano: 21 stycznia 2015

Wiejski Dom Kultury w Bochlinie rozpoczął karnawał hucznie i radośnie balem przebierańców dla dzieci. Na parkiecie można było zaobserwować roztańczone anioły, księżniczki, kowbojki, diabełki, a nawet Hiszpankę i Hinduskę. Do zabawy zachęcał skrzat- pomocnik Św. Mikołaja, który sprawdzał grzeczność dzieci za pomocą ogromnych baniek mydlanych. W trakcie balu rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą maskę karnawałową, którą dzieci samodzielnie przygotowały w trakcie zajęć w WDK. I miejsce zajęła Karolina Ellert z maską króliczka. Bal zakończył się słodkimi niespodziankami, które zostały wręczone przez przedstawicieli Rady Sołeckiej wraz z Sołtysem wszystkim uczestnikom karnawału.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij