Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Koncert walentynkowy w Centrum Kultury Zamek w Nowem

Dodano: 17 lutego 2016

14 lutego 2016 r w CK „Zamek” o godzinie 16:00 odbył się koncert walentynkowy w wykonaniu miejscowych artystów. Pomysłodawcą i reżyserem całego przedsięwzięcia była Aleksandra Janeczek, nauczyciel SP2 W Nowem.

               W koncercie wystąpił zespół Vermouth oraz soliści: Jolanta Kopka, Barbara Rychlewicz, Agata Rychlewicz, Wioletta Pasierbska, Barbara Lewandowska, Małgorzata Chludzińska, Ewelina Wojtania, Wiesław Janeczek, Tomasz Słomiński, Andrzej Bąk, Wojciech Lipski, Janusz Nowak, Barbara Kloska, Julia Szypuła, Sławomir Grzyb. O stronę techniczną zadbali Marek Śliwa i  Bartosz Janeczek.

               W programie znalazły się stare przeboje i nowoczesne utwory. Na koncert przyszło bardzo wiele osób. Zamkowa sala nie pomieściła widowni. Spora grupa ludzi wypełniła korytarz przed salą korzystając z szeroko otwartych drzwi. Niestety tylko w ten sposób mogła oglądać występ. Koncert przebiegał w niezwykle miłej atmosferze. Publiczność spontanicznie śpiewała z wykonawcami znane utwory i nagradzała wykonawców gromkimi brawami. Wśród obecnych na sali par rozlosowano walentynkowy tort. Obecne było również małżeństwo, które obchodziło 40 rocznicę ślubu. Wszyscy śpiewali im sto lat. Koncert zaplanowała i przygotowała Aleksandra Janeczek – nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowem.

Aleksandra Janeczek

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij