Konkurs plastyczny – „Piękne zakątki Powiatu Świeckiego”

Dodano: 10 listopada 2015

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

„Piękne zakątki Powiatu Świeckiego”

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań dzieci/uczniów i wdrażanie do samodzielnej pracy, doskonalenie umiejętności plastycznych oraz kształtowanie wyobraźni, tworzenie warunków do rozwijania aktywności twórczej, wrażliwości estetycznej oraz pogłębiania wiedzy na temat regionu.

Celem głównym konkursu jest wykonanie pracy plastycznej pokazującej ciekawe, najbardziej wartościowe przyrodniczo miejsca i zasoby dziedzictwa przyrodniczego oraz historycznego Powiatu Świeckiego.

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 15.12.2015 roku (wtorek) godz. 15:00.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej powiatu www.csw.pl.

W razie pytań i wątpliwości informacji na temat konkursu udziela jego koordynator:

Pani Katarzyna Bączyńska tel. 52-56-83-165 e-mail promocja@csw.pl

Regulamin-konkursu.pdf
Uchwala-w-sprawie-ogloszenia-konkursu.pdf
Zalacznik-nr-1-do-regulaminu.pdf
Zalacznik-nr-2-do-regulaminu.pdf

Assignment Writing Service EduBirdie Promo Code Pay Someone To Do Accounting Essay Help Corporation Write My Essay for Me! Do My Coursework Pay to write research paper