Konsultacje dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich

Dodano: 12 listopada 2013

Szanowni  Państwo !

Konsultanci Punktów Informacyjnych, w tym Lokalnego Punktu Informacyjnego Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu, nieodpłatnie udzielają odpowiedzi w formie konsultacji bezpośrednich na wstępne zapytania dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich.
Konsultant przedstawia podstawowe kryteria oraz wskazuje instytucje, które odpowiadają za przyjmowanie wniosków. Otrzymana konkretna informacja pomoże zainteresowanym w podjęciu decyzji o przygotowaniu projektu.

Podczas konsultacji zainteresowani otrzymują:
  • wstępną diagnozę sytuacji, czyli zaklasyfikowanie Państwa pomysłu na przedsięwzięcie do typów projektów, które mają szansę na uzyskanie dofinansowania w ramach programów pomocowych,
  • wskazanie ewentualnych źródeł dofinansowania w przypadku, gdy takie istnieją,
  • przedstawienie podstawowego zakresu procedur ubiegania się o wsparcie oraz podanie danych kontaktowych do instytucji, które zajmują się przyznawaniem dofinansowania,
  • informacje dotyczące rozliczania  projektów  w ramach RPO WK-P i PO KL

Podaję harmonogram dyżurów zamiejscowych konsultantów LPI Grudziądz w listopadzie 2013.

Lp.

Starostwo Powiatowe Brodnica

21 listopada 2013

12:00 do14:00

Uprzejmie proszę o podanie informacji do publicznej wiadomości.

Janusz Kołodziejski

Lokalny Punkt Informacyjny
Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu
ul. Sienkiewicza 22
fax (56) 462 24 22

Informacje podane przez Punkt Informacyjny nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.