Konsultacje Społeczne projektu Strategii Rozwoju Powiatu Świeckiego do roku 2020

Dodano: 13 stycznia 2014

Zarząd Powiatu Świeckiego zaprasza  do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Powiatu Świeckiego do roku 2020.

Zainteresowani mogą zapoznać się z projektem dokumentu na stronach internetowych: www.csw.pl oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego – Wydział Organizacyjny – w Świeciu przy ulicy Gen. Józefa Hallera 9.

Uwagi i opinie można składać na formularzu konsultacji społecznych zamieszczonym na ww. stronach internetowych oraz dostępnym w siedzibie urzędu w terminie od 30 grudnia 2013 r. do 24 stycznia 2014 r. Nieprzedstawienie opinii w terminie oznacza rezygnację z prawa jej wyrażenia.
Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i opinii jest Zarząd Powiatu Świeckiego.
Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji zostanie zamieszczone na stronach internetowych: www.csw.pl w terminie 30 dni od dnia zakończenia konsultacji.