Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Dodano: 1 grudnia 2016

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Nowem dnia 28 listopada odbyła się uroczystość odznaczenia medalami ,,Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Nowego Czesław Woliński z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Marcinem Jakubowskim. Medale otrzymały trzy małżeństwa.

Państwo Irena i Józef Jankowscy obchodzili jubileusz 60 –lecia pożycia małżeńskiego, czyli diamentowe gody. Jubilaci mają trzech synów, doczekali 8 wnucząt i 6 prawnucząt. Pani Irena była krawcową a Pan Józef pracował w Pomorskiej Fabryce Mebli   w Nowem. Od wielu lat są szczęśliwymi emerytami, którzy cieszą się każdym kolejnym dniem spędzonym razem.

Państwo Barbara i Czesław Kosidło z Twardej Góry mają również troje dzieci.   Razem doczekali 6 wnucząt. Jak sami żartobliwie dodali na prawnuki są jeszcze zbyt młodzi. Podobnie jak Państwo Jankowscy – Pani Barbara była krawcową a Pan Czesław pracował w Pomorskiej Fabryce Mebli w Nowem. Ponadto małżonkowie prowadzili niewielkie gospodarstwo rolne. Pani Barbara zajmuje się domem a pasją Pana Czesława są książki. Przeżyli razem 50 lat i czekają na kolejne jubileusze.

Państwo Daniela i Zygfryd Kościńcy z Nowego również świętowali jubileusz 50 –lecia pożycia małżeńskiego, czyli złote gody. Podobnie jak poprzedni Jubilaci posiadają troje dzieci i doczekali 2 wnucząt. Mają nadzieję, że dane im będzie doczekać również prawnucząt. Pani Daniela prawie 40 lat pracowała w oświacie a Pan Zygfryd pracował w Pomorskiej Fabryce Mebli a później prowadził zakład tapicerski.

Przy lampce szampana i słodkim poczęstunku wspominano stare, dobre czasy i dyskutowano o współczesnym życiu. Jubilaci obiecali sobie, że za 5 lat spotkają się, aby świętować kolejny jubileusz. Naszym dostojnym Jubilatom życzymy zdrowia, pomyślności, pogody ducha i wytrwałości na drodze do kolejnych jubileuszy.

zlote-gody

Pay someone to write my research paper Help with Coursework University Pay Someone To Do Accounting Write My Essay for Me! Essay Help Corporation Assignment Help EduBirdie.com Coupons Do My Coursework Assignment Writing Service Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours?