Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Mini Euro w Gniewie !!!

Dodano: 26 czerwca 2012

Mini Euro w Gniewie!
Uczniowie z Nowego wystąpią w barwach Anglii!!!
 
Reprezentantom Polski nie udało się wyjść z grupy podczas Euro 2012. Dla fanów piłki nożnej mamy jednak dobrą wiadomość.  Ciągle możemy kibicować „naszym”! W dniach 27 czerwca – 1 lipca na terenie czterech gmin Powiatu Tczewskiego odbędzie się turniej Mini Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. W zmaganiach będzie uczestniczyć także reprezentacja Nowego – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2. ! Uczniowie z Nowego wystąpią w grupie D jako drużyna Anglii. W grupie zmierzą się z drużynami: Ukrainy – miasto i gmina Ostróg, Szwecji i Francji (reprezentacje szkół  gminy Gniew).   
 
Na boiskach w: Morzeszczynie, Subkowach, Gniewie i Pelplinie turniej piłkarski rozegrają młodzi adepci z Polski i kilku krajów, których seniorskie reprezentacje zakwalifikowały się do UEFA Euro 2012. Na kociewskich boiskach będą walczyć m.in. juniorzy z Czech, Rosji i Ukrainy. Więcej o Mini Mistrzostwach Europy Kociewia 2012 znajdziesz na stronie www.mini-mistrzostwa.futbolowo.pl.
 
Honorowy patronat nad imprezą objęli: Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski, Starosta Tczewski Józef Puczyński, Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maria Taraszkiewicz – Gurzyńska, Wójt Gminy Subkowy Mirosław Murzydło, Wójt Gminy Morzeszczyn Piotr Laniecki, Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch.
Sponsorem strategicznym Mini Mistrzostw jest Elektrownia Północ S. A., pozostali sponsorzy to: "Sita" Tczew Sp. z o. o., Zamek Gniew Sp. z o. o., F. H. U. "Automobilne Centrum" Tomasz Zaborowski.
Program Mini Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 

27.06.2012 r. – środa

12:00 – uroczyste otwarcie Mini Mistrzostw Europy – Zamek w Gniewie 
12:30 – mecz otwarcia (nr 1 – grupa D) – Orlik w Gniewie – Ukraina (Miasto i Gmina Ostróg) : Szwecja
Miejsce – Gniew (Orlik) – grupa D
14:30 – mecz nr 2: Francja : Anglia
Miejsce – Morzeszczyn (Orlik) – grupa A 
15:00 – mecz nr 3: Polska Grecja 
16:00 – mecz nr 4 : Rosja : Czechy
Miejsce – Subkowy (Orlik) – grupa B 
15:00 – mecz nr 5: Holandia : Dania
16:00 – mecz nr 6 : Niemcy : Portugalia
Miejsce – Pelplin (Orlik) – grupa C 
15:00 – mecz nr 7: Hiszpania : Włochy 
16:00 – mecz nr 8 : Irlandia : Chorwacja
28.06.2012 r. – czwartek
Miejsce – Morzeszczyn (Orlik) – grupa A 
11:00 – mecz nr 9   : Polska : Rosja 
12:00 – mecz nr 10 : Grecja : Czechy 
14:00 – mecz nr 11 : Polska : Czechy 
15:00 – mecz nr 12 : Rosja : Grecja
Miejsce – Subkowy (Orlik) – grupa B 
11:00 – mecz nr 13 : Holandia : Niemcy 
12:00 – mecz nr 14 : Dania : Portugalia 
14:00 – mecz nr 15 : Holandia : Portugalia 
15:00 – mecz nr 16 : Dania : Niemcy
Miejsce – Pelplin (Orlik) – grupa C 
11:00 – mecz nr 17 : Hiszpania : Irlandia 
12:00 – mecz nr 18 : Włochy : Chorwacja 
14:00 – mecz nr 19 : Hiszpania : Chorwacja 
15:00 – mecz nr 20 : Włochy : Irlandia
Miejsce – Gniew  (Orlik) – grupa D 
11:00 – mecz nr 21 : Ukraina : Francja 
12:00 – mecz nr 22 : Szwecja : Anglia   
14:00 – mecz nr 23 : Ukraina : Anglia      
15:00 – mecz nr 24 : Szwecja : Francja
29.06.2012 r. – piątek
12:00 Wyjazd do Gdańska – zwiedzanie PGE Areny oraz rejs Gdańsk – Hel
30.06.2012 r. – sobota
Miejsce – Morzeszczyn (Orlik) 
Ćwierćfinały: 
11:00 – mecz nr  25 pierwszy zespół gr. A – drugi zespół  gr. B 
12:00 –  mecz nr  26 pierwszy zespół gr. B – drugi zespół gr. A
 
Miejsca 5-8 
14:00 – mecz nr 27 przegrany meczu nr 25 – przegrany meczu 26
Miejsce – Pelplin (Orlik) 
Ćwierćfinały: 
11:00 – mecz nr 28 pierwszy zespół gr. C – drugi zespół  gr. D 
12:00 – mecz nr 29  pierwszy zespół gr. D – drugi zespół gr. C
Miejsca 5-8 
14:00 – mecz nr 30  przegrany meczu nr 28 – przegrany meczu 29
Miejsce – Gniew (Orlik) 
Miejsca 13-16: 
11:00 – mecz nr 31 czwarty zespół gr. A – czwarty zespół  gr. B 
12:00 – mecz nr 32 czwarty  zespół gr. C – czwarty zespół gr. D

Miejsce – Subkowy (Orlik) 
Miejsca 9-12: 
11:00 – mecz nr 33  trzeci zespół gr. A – trzeci zespół  gr. B 
12:00 – mecz nr 34 trzeci zespół gr. C – trzeci zespół gr. D

01.07.2012 r. – niedziela – Stadion Miejski w Pelplinie

11:00 – mecz o 15 miejsce – przegrany meczu nr 31 – przegrany meczu nr 32 
11:00 – mecz o 13 miejsce – wygrany meczu nr 31 – wygrany meczu nr 32
12:00 –  Pierwszy półfinał – wygrany meczu nr 25 – wygrany meczu 28
12:00 – Drugi półfinał – wygrany meczu nr 26 – wygrany meczu nr 29
13:00 – mecz o 11 miejsce – przegrany meczu nr 33 – przegrany meczu nr 34
13:00 – mecz o 9 miejsce – wygrany meczu nr 33– wygrany meczu nr 34
14:00 – mecz o 7 miejsce – przegrany meczu nr 27 – przegrany meczu 30
14:00 – mecz o 5 miejsce – wygrany meczu 27 – wygrany meczu 30
15:00 mecz o 3 miejsce
16:00 Finał
17:00 Uroczyste zakończenie

Mini-Euro.JPG

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij