Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Nagrody Burmistrza dla wyróżniających się nauczycieli

Dodano: 2 listopada 2017

W ubiegły piątek Burmistrz Nowego wręczył nauczycielom  nagrody za wyróżniającą się pracę na rzecz edukacji. Nagrody otrzymali: Maria Gappa – była Dyrektor Publicznego Gimnazjum obecnie Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowem, Tomasz Chyła – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowem oraz Grażyna Rachubka – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Trylu.  Burmistrz Nowego przyznając nagrody brał pod uwagę zaangażowanie w wykonywaną pracę, kreatywność,  chęć  samokształcenia oraz bardzo dobre relacje z uczniami.  Podczas spotkania odbyło się również ślubowanie Pani Małgorzaty Staniak, otrzymała ona tytuł nauczyciela mianowanego. Wszystkim nauczycielom gratulujemy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij