Nagrody Burmistrza Nowego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dodano: 26 października 2016

We wtorek, w Urzędzie Gminy w Nowem, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Nowego dla wyróżniających się Dyrektorów oraz Nauczycieli. Nagrody Burmistrza otrzymali: Dyrektorzy Przedszkola Samorządowego  Hanna Gorczyca oraz Publicznego Gimnazjum Agnieszka Bodokanis, nauczyciele Elżbieta Kucińska z Publicznego Przedszkola, Marzena  Kowalska ze Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz Wioletta Pasierbska z Publicznego Gimnazjum. Spotkanie było również okazją do nadania Aleksandrze Tuńskiej tytuł nauczyciela mianowanego.  Po uroczystości odbyło się krótkie spotkanie przy kawie.

edukacja