Ogłoszenie w sprawie przeprowadzania konsultacji społecznych związanych z przygotowaniem projektu Programu Rewitalizacji

Dodano: 23 maja 2017

Ogłoszenie

w sprawie przeprowadzania konsultacji społecznych związanych z przygotowaniem projektu Programu Rewitalizacji .

Przedmiotem konsultacji są: projekt diagnozy oraz wyznaczenie obszaru zdegradowanego, wypracowanie propozycji działań rewitalizacyjnych na obszarach rewitalizacji.

Konsultacje odbywać się będą od dnia 30 maja  do  5 czerwca 2017r.  skierowane są do  mieszkańców gminy Nowe.

Konsultacje przeprowadza się w  formie publikacji  projektu diagnozy oraz wyznaczenia obszaru zdegradowanego w internecie na stronie www.gminanowe.pl oraz Biuletynie Informacji Publicznej  oraz  ankiet, w tym ankiet internetowych.   Ankiety będą dostępne na stoiskach konsultacyjnych, w dniach 30 maja w godzinach 15:00 – 17:30 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Rychławie oraz 4 czerwca w godzinach od 16:00 – 18:00 w Amfiteatrze w Nowem. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniach konsultacyjnych będą mogły pobrać ankiety ze strony internetowej www.gminanowe.pl oraz Biuletynu Informacji Publicznej – zakładka Rewitalizacja.

Wypełnione ankiety należy składać 30 maja oraz 4 czerwca 2017r. na   stoiskach konsultacyjnych, po tym terminie do  Biura Obsługi Klienta Urzędu Gminy w Nowem. Ankiety można również przesyłać na adres mailowy nowe@gminanowe.pl.  Ostatnim dniem składania i przesyłana ankiet jest 5 czerwiec  2017 rok.

Burmistrz Nowego

Czesław Woliński

Ankieta – propozycje działań rewitalizacyjnych na obszarach zdegradowanych

Ankieta – uwagi do projektu diagnozy oraz wyznaczenia obszaru zdegradowanego