OGŁOSZENIE – Zawieszenie działania szkół i przedszkoli

Dodano: 11 marca 2020

Szanowni Mieszkańcy, Rodzice:

W dniu dzisiejszym, decyzją Rządu,  zajęcia w szkołach,  przedszkolu  zostają  zawieszone na 2 tygodnie:

1. 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.  Ze względu na wymienione działania opiekuńcze w czwartek i piątek dowozy uczniowskie pozostają bez zmian.
  2. Od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkół.
  3. Czasowe ograniczenie  funkcjonowania  jednostek systemu oświaty obowiązuje  od 12 do 25 marca 2020 roku.
  4. W razie pytań prosimy o kontakt z Dyrektorami jednostek oświatowych, o  dalszych krokach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Burmistrz Nowego

Czesław Woliński