Ostrzeżenie meteorologiczne – SILNY WIATR !!!

Dodano: 8 marca 2019

Zjawisko: silny wiatr

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: powiaty :aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, Żniński.

Ważność: od godz. 09:00 dnia 08.03.2019 do godz. 20:00 dnia 08.03.2019

Przebieg: Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h,

w porywach do 85km/h, z południowego zachodu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska : 80%

write my essay for me. EssayStudio Essay Help Your Essay Help. College Paper Writing Service. Assignment Writing Service.. Assignment Help. https://essay-assist.com/.