Pamiątka po Szkole w Bochlinie

Dodano: 17 grudnia 2019

W dniu dzisiejszym zbiory Centrum Kultury Zamek wzbogaciły się o bardzo cenną pamiątkę. Pan  Krzysztof Maciejewski przekazał odnaleziony tłok pieczętny Publicznej Szkoły Powszechnej w Miejskim Bochlinie. Tłok używany był  w okresie międzywojennym i jest jedynym szkolnym tłokiem zachowanym  z tego okresu z naszej okolicy. Serdeczne podziękowania znalazcy przekazał Zastępca Burmistrza. W imieniu wszystkich pasjonatów historii regionalnej dziękujemy za nieodpłatne przekazanie tej pamiątki.

College Paper Writing Service Essay Writing Service On EssayStudio Your Essay Help. Assignment Writing Service. Assignment Writing Service. https://essay-assist.com/.