Parter i piwnice zamku zmodernizowane

Dodano: 17 listopada 2021

W 2021 roku gmina Nowe zrealizowała projekt pod nazwą: Remont połączony z modernizacją parteru i piwnicy Centrum Kultury Zamek w Nowem. W ramach zadania wykonano między innymi: modernizację sanitariatów, malowanie pomieszczeń, wymianę instalacji elektrycznej, elementów instalacji kanalizacyjnej, wodociągowej i co. W piwnicy oczyszczono ściany, wykonano wentylację i ogrzewanie. Zakupiono również gabloty wystawowe. Inwestycja ma na celu podniesienie atrakcyjności turystycznej poprzez stworzenie miejsca przeznaczonego na wystawy stałe i czasowe. Projekt powstał we współpracy z Lokalną Grupą Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”. Cel ogólny LSR: Wzmocnienie rozwoju społeczno-gospodarczego obszaru LGD do końca 2023 roku. Cel szczegółowy: Podnoszenie atrakcyjności obszaru LGD poprzez rozwój infrastruktury turystycznej/rekreacyjnej//kulturalnej, zachowanie dziedzictwa lokalnego i jego promocję do końca 2023 roku.

Assignment Writing Service Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Pay Someone To Do Accounting Help with Coursework University Pay someone to write my research paper