Pchli Targ na Rynku w Nowem

Dodano: 26 maja 2015

W sobotę rano na nowskim Rynku rozgościł się pchli targ.  W targu staroci wzięli udział kolekcjonerzy z Grudziądza, Gdańska, Kwidzyna, Chełmna, Nowego Miasta Lubawskiego i Brodnicy.   Wśród sprzedawanych eksponatów można było spotkać  przedmioty z epoki naszych dziadków i babć: porcelanę, monety, zegary, młynki, stare pocztówki i wiele, wiele innych przedmiotów "z  duszą". Targ był także miejscem, w którym mieszkańcy Nowego mogli sprzedać  czy wycenić swoje domowe starocie.  Adam Stenzel – prezes Grudziądzkiego Towarzystwa Kolekcjonerów i Miłośników Sztuki Dawnej "Pomorze" na pytanie co jest takiego ciekawego w pchlich targach stwierdził, że jest to doskonały sposób na relaks po całym tygodniu pracy, można coś ciekawego kupić i sprzedać,  poznać historię przedmiotów a przede wszystkim spotkać ciekawych ludzi.

DSC05512.JPG

DSC05513.JPG

DSC05514.JPG

DSC05515.JPG

DSC05516.JPG

DSC05522.JPG

DSC05523.JPG

Pay for research paper Assignment Help Accounting Homework Help Do My Coursework EduBirdie Promo Code Do My Accounting Assignment Essay Help Corporation Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours?