Poszukiwani Wolontariusze Szlachetnej Paczki !!!

Dodano: 21 września 2021

Ruszyła rekrutacja Wolontariuszy do SZLACHETNEJ PACZKI w Gminie Nowe, jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. W szeregi SuperW, jak nazywa się wolontariuszy, może wstąpić osoba, która ukończyła 16 lat i chce pomagać innym. By Paczka odbyła się również w tym roku, a pomoc mogła dotrzeć do rodzin potrzeba 12 tys. Wolontariuszy w całym kraju.

Wolontariusze są krwiobiegiem programu – to oni spotykają się z rodzinami, które otrzymają potem mądrą pomoc, poznają ich historie, określają potrzeby i dopasowują rodzaj i formę wsparcia do konkretnej sytuacji, organizują i uczestniczą w Weekendzie Cudów. A potem towarzyszą im w ich zmianie życia i wspierają na drodze do samodzielności.

To już 21. edycja Szlachetnej Paczki. Tylko w ubiegłym roku dotarła ona do ponad 14 tys. rodzin w całej Polsce, a wartość pomocy materialnej przygotowanej przez darczyńców, którą podczas tzw. „Weekendu Cudów” przekazali potrzebującym wolontariusze, przekroczyła 51 mln zł.

By zostać Wolontariuszem/Wolontariuszką Szlachetnej Paczki wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.superw.pl, odbyć rozmowę z Liderem Rejonu- Kacprem Wojtyłą, uczestniczyć w szkoleniu wdrożeniowym online i podpisać umowę.

Nie czekaj i działaj. Ty też możesz pomagać!

Więcej informacji na www.szlachetnapaczka.pl, www.superw.pl i kanałach społecznościowych Szlachetnej Paczki.

Lider Szlachetnej Paczki w Gminie Nowe- Kacper Wojtyła

Pay to write research paper Accounting Homework Help Assignment Help Assignment Writing Service Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Essay Help Corporation Do My Coursework Write My Essay for Me Here!