Prace na Starówce w Nowem

Dodano: 4 września 2014

Burmistrz Nowego informuję, że w dniu 8 września rozpocznie się wymiana nawierzchni chodników oraz ulic przy następujących ulicach: Długiej, Grudziądzkiej, Wojska Polskiego, Cichej oraz Mrocznej.  Prace będą postępowały etapami, planowane zakończenie nastąpi 31 października 2014 roku. Burmistrz Nowego prosi mieszkańców oraz uczestników ruchu o wyrozumiałość, zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie czasowej organizacji ruchu. Informacji dotyczących prac udziela Referat Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Nowem.

tablica-rewitalizacja-II-etap.pdf

Essay Help Corporation Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Pay Someone To Do Accounting Assignment Writing Service Write My Essay for Me! Assignment Help Help with Coursework University Pay to write research paper