Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Prace na Starówce w Nowem

Dodano: 4 września 2014

Burmistrz Nowego informuję, że w dniu 8 września rozpocznie się wymiana nawierzchni chodników oraz ulic przy następujących ulicach: Długiej, Grudziądzkiej, Wojska Polskiego, Cichej oraz Mrocznej.  Prace będą postępowały etapami, planowane zakończenie nastąpi 31 października 2014 roku. Burmistrz Nowego prosi mieszkańców oraz uczestników ruchu o wyrozumiałość, zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie czasowej organizacji ruchu. Informacji dotyczących prac udziela Referat Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Nowem.

tablica-rewitalizacja-II-etap.pdf

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij