Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

przewonienie gazu ziemnego

Dodano: 9 października 2013

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. zawiadamia o
 
przewonieniu gazu ziemnego
 
na terenie miasta i gminy Grudziądz, Łasin, Rogóźno, Nowe
w okresie od 15 do 18 października 2013 r.
 
Akcja przewonienia gazu ziemnego polega na zwiększeniu ilości środka nawaniającego THT w sieci gazowej i ma na celu poprawę bezpieczeństwa eksploatacji domowych urządzeń gazowych poprzez sprawdzenie szczelności sieci oraz wewnętrznych instalacji gazowych. W przypadku wyczucia zapachu ulatniającego się gazu należy natychmiast zamknąć kurek przy gazomierzu lub przy urządzeniu gazowym oraz niezwłocznie powiadomić Pogotowie Gazowe pod numerem tel. 992.
Zgodnie z obowiązującym prawem za stan techniczny instalacji wewnętrznych odpowiada właściciel budynku. W związku  z powyższym likwidację nieszczelności wewnętrznych instalacji gazowych należy zlecić zarządcy budynku lub koncesjonowanemu zakładowi posiadającemu uprawnienia do wykonywania robót gazowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij