Przyjdź do biblioteki i naucz się angielskiego! BEZPŁATNIE!

Dodano: 2 lipca 2014

Gminna Biblioteka Publiczna w Nowem zaprasza na bezpłatny e-learningowy (komputerowy) kurs języka angielskiego dla dorosłych Angielski123.pl. Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy.
Do korzystania z kursu wystarczy komputer z dostępem do Internetu, mikrofon i słuchawki. Kurs składa się z czterech poziomów, podzielonych na 22 lekcje. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Przejście całości zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty. Każdy, kto ukończy kurs, będzie potrafił porozumiewać się w języku angielskim w sposób komunikatywny, a w przypadku poprawnego wykonania ponad 80% treści kursu, otrzyma certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości według Rady Europy.
Kurs polecamy szczególnie tym osobom, które chciałyby nauczyć się komunikowania w języku angielskim, gdyż ich rodzina mieszka za granicą. Zachęcamy do udziału także każdego, kto planuje wyjazd na wakacje lub chce zmienić pracę i podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Nauka angielskiego będzie też atrakcyjna dla wszystkich, którzy po prostu chcą zrobić coś dla siebie i lepiej rozumieć przesyconą językiem angielskim rzeczywistość.
Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na pomoc biblioteki w obsłudze komputera a także wsparcie w korzystaniu z samego kursu.
Zapraszamy także dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny e-learningowy kurs języka angielskiego Funenglish.pl. Dzieci mogą korzystać z kursu samodzielnie –   potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu.
Kurs funenglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Składa się z kilkuset filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą – dzięki czemu dzieci szybko zdobywają kolejne umiejętności językowe. Internetowy kurs funenglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym.
Dzieci mogą korzystać z kursu zupełnie samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki.
Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. Projekt ten jest prowadzony przez firmę Funmedia, we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Funmedia udostępnia bezpłatnie bibliotekom także kurs języka angielskiego dla dzieci funenglish.pl.
Kurs ukończyły już trzy osoby dorosłe, ale tylko jedna z nich rozwiązała test końcowy. Czekamy na sfinalizowanie kursu przez pozostałych uczestników. Kurs dla dzieci  ukończyły 3 osoby i otrzymały certyfikaty, które potwierdzają ten fakt.
Informacji na temat kursu komputerowego angielski123 oraz FunEnglish udzielają:
Dorota Kortas i Janusz Nowak – tel. 52-332-70-81

Write My Essay for Me! Assignment Help EduBirdie Promo Code Essay Help Corporation Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Help with Coursework University Pay Someone To Do Accounting