Ruszyła przebudowa ul. Zielonej w Nowem

Dodano: 2 października 2013

Od tygodnia trwa przebudowa fragmentu ulicy Zielonej w Nowem. Przetarg wygrała i roboty wykonuje Firma Budowlano Drogowa Sławbud z Nowego. W ramach przebudowy utwardzony zostanie szutrowy fragment ulicy Zielonej, fragment o tyle newralgiczny, że mocno pochyły i narażony na częste wymycia przez deszcze. W ramach robót wykonana zostanie regulacja systemu odwadniającego, około 850 metrów kwadratowych nawierzchnia z kostki oraz oznakowanie. Planowany termin zakończenia inwestycji to połowa października br. Kwota jaką zapłaci Gmina Nowe mieści się w zaplanowanych na ten cel wydatkach.

IMG_5808.JPG

IMG_5809.JPG

Pay to write research paper Assignment Help Do My Accounting Assignment Assignment Writing Service EduBirdie Promo Code Help with Coursework University Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Essay Help Corporation Do My Coursework