Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Spotkanie władz Nowego z Biskupem Wiesławem Śmiglem

Dodano: 16 maja 2016

We wtorek  Biskup  Wiesław Śmigiel podczas wizytacji kanonicznej  spotkał się z Radą Parafialną oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Markiem Słomińskim, Burmistrzem Nowego Czesławem Wolińskim  wraz ze współpracownikami.  Spotkanie odbyło się w nadzwyczaj serdecznej atmosferze, omówiono pokrótce najważniejsze fakty z życia nowskiej Parafii, wspólne przedsięwzięcia gminno-parafialne. Biskup złożył na ręce Burmistrza podziękowania za dobrą współpracę, która jest gwarantem wspólnego rozwoju.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij