Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Świecimy przykładem nie plastikiem !!!

Dodano: 2 grudnia 2019

W dniach 13-14 grudnia 2019 r. Fundacja Aktywizacji i Integracji będzie przeprowadzała na terenie Gminy Nowe na zlecenie Powiatu Świeckiego, kampanię „Powiat Świecki – Świecimy przykładem nie plastikiem”, polegająca na nieodpłatnym kolportażu materiałów związanych z akcją.

Kampania ma na celu propagowanie działań dążących do wyeliminowania z codziennego używania toreb foliowych i zastępowanie ich produktami ekologicznymi oraz prowadzenie działań zwiększających świadomość proekologiczną mieszkańców Powiatu Świeckiego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij