Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Swojska i smaczna majówka ze Swojakami w Hanzie w Rulewie

Dodano: 2 maja 2012

Wszyscy, którzy skorzystali z zaproszenia na majówkę w Hotelu Hanza w Rulewie, w sąsiedniej gminie Warlubie, mogli spróbować swojskich i smacznych dań przygotowanych przez Panie ze  Stowarzyszenia rozwoju wsi Mały Komorsk „Swojacy”. Zwiedzający próbowali klusek, krokietów, chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kompotów z czerwonej porzeczki i rabarbaru. Wszystko co przygotowały gospodynie z Małego Komorska było naturalne, smaczne, domowe i za niewygórowaną cenę. Stoisko „Swojaków” znajdowało się w użyczonym przez Gminę Nowe namiocie promocyjnym a turyści zachęceni dobrym smakiem mogli poznać uroki gminy z przygotowanych na tą okazję ulotek.

Stoisko-Swojakow.JPG

Swojacy-.JPG

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij