Swojska i smaczna majówka ze Swojakami w Hanzie w Rulewie

Dodano: 2 maja 2012

Wszyscy, którzy skorzystali z zaproszenia na majówkę w Hotelu Hanza w Rulewie, w sąsiedniej gminie Warlubie, mogli spróbować swojskich i smacznych dań przygotowanych przez Panie ze  Stowarzyszenia rozwoju wsi Mały Komorsk „Swojacy”. Zwiedzający próbowali klusek, krokietów, chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kompotów z czerwonej porzeczki i rabarbaru. Wszystko co przygotowały gospodynie z Małego Komorska było naturalne, smaczne, domowe i za niewygórowaną cenę. Stoisko „Swojaków” znajdowało się w użyczonym przez Gminę Nowe namiocie promocyjnym a turyści zachęceni dobrym smakiem mogli poznać uroki gminy z przygotowanych na tą okazję ulotek.

Stoisko-Swojakow.JPG

Swojacy-.JPG

EssayStudio Essay Help Assignment Help. College Paper Writing Service. Your Essay Help. Assignment Writing Service.. write my essay for me. https://essay-assist.com/.