Uczeń nowskiego gimnazjum jedzie na mistrzostwa świata

Dodano: 11 października 2012

Kamil Kalitowski, 14-letni uczeń naszego Gimnazjum jest członkiem Kadry Narodowej na Otwarte Mistrzostwa Świata w Sztukach Walki , które odbędą się 13i 14 października 2012 roku w Antwerpii w Belgii.
Kamil trenuje od 5 lat karate Shotokan w Nadwiślańskim Stowarzyszeniu „Aktywni”. Jest wielokrotnym medalistą krajowych zawodów karate.
Zawodnik „Aktywnych” jest pierwszym reprezentantem Nowego, który wystąpi w zawodach sportowych rangi Mistrzostw Świata.
Na treningu młodego karatekę odwiedził Burmistrz Nowego Czesław Woliński oraz Zastępca Burmistrz Zbigniew Lorkowski, którzy życzyli Kamilowi sukcesu w Belgii.

na-strone-Kamil.JPG

Assignment Help Do My Accounting Assignment Help with Coursework University Pay to write research paper Assignment Writing Service Essay Help Corporation Write My Essay for Me! Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? EduBirdie Promo Code