Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Uczniowie walczyli w finale konkursu wiedzy o zakonie krzyżackim

Dodano: 4 grudnia 2012

16 listopada w Malborku odbył się finał konkursu wiedzy o zakonie krzyżackim. Gminę Nowe w kategorii szkół gimnazjalnych reprezentowała Paulina Maryniak z Publicznego Gimnazjum a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Michał Różański z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. W każdej kategorii zmierzyło się jedenastu finalistów, po podliczeniu punktów okazało się, że Paulina Maryniak zajęła 5 miejsce a Michał Różański zajął 6 miejsce. W czasie wolnym uczniowie wzięli również udział w kursie nauki pisania gęsim piórem.

Uczestnicy-z-opiekunami.jpg

Uczestnicy-konkursu-(2).jpg


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij