Uczniowie walczyli w finale konkursu wiedzy o zakonie krzyżackim

Dodano: 4 grudnia 2012

16 listopada w Malborku odbył się finał konkursu wiedzy o zakonie krzyżackim. Gminę Nowe w kategorii szkół gimnazjalnych reprezentowała Paulina Maryniak z Publicznego Gimnazjum a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Michał Różański z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. W każdej kategorii zmierzyło się jedenastu finalistów, po podliczeniu punktów okazało się, że Paulina Maryniak zajęła 5 miejsce a Michał Różański zajął 6 miejsce. W czasie wolnym uczniowie wzięli również udział w kursie nauki pisania gęsim piórem.

Uczestnicy-z-opiekunami.jpg

Uczestnicy-konkursu-(2).jpg

write my essay for me. College Paper Writing Service Assignment Writing Service. Your Essay Help. Essay Writing Service On EssayStudio https://essay-assist.com/. Assignment Writing Service.