Uroczyste otwarcie Rynku w Nowem

Dodano: 12 czerwca 2013

W piątek odbyło się podsumowanie inwestycji Rewitalizacja Rynku i kamienic. W uroczystości wzięło udział wielu znamienitych gośc,i w tym senator Andrzej Kobiak oraz posłowie Janusz Dziecioł i Jarosław Katulski. Po krótkich przemówieniach Burmistrz Czesław Woliński, Przewodniczący Rady w Nowem Marek Słomiński oraz wykonawca – Mariusz Zimer dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi. Po chwili uruchomiona została fontanna, która od razu stała się miejscem zabaw dzieci. Wieczorem w ramach spektaklu Wieczór na rynku odbył się występ zespołu Kalyhanka z Białorusi oraz Teatru Ulicznego Pinezka. Klauni z Pinezki rozbawili publiczność swym genialnym spektaklem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia rynku