V Turniej Sołecki – Mały Komorsk zwyciężył

Dodano: 29 czerwca 2016

Tegoroczny V Turniej Sołectw odbył się w sobotę przy Świetlicy Wiejskiej w Trylu. Do turnieju stanęły drużyny pięciu sołectw: Mątaw, Bochlina, Tryla, Gajewa, Małego Komorska. Zawodnicy zmagali się w dziewięciu konkurencjach, były to między innymi  skoki w workach, bieg farmera, rzut gumiakiem, wbijanie gwoździ czy cięcie drewna na czas. Trudność konkurencji była zróżnicowana i w konkurencjach brały udział osoby dorosłe jak i dzieci.  Lider zmagań zmieniał się co rusz, ostatecznie zwyciężyło sołectwo Mały Komorsk, drugie było sołectwo Gajewo, trzecie sołectwo Tryl. Dla zwycięskich sołectw Burmistrz ufundował Puchary i nagrody a dla wszystkich uczestników pamiątkowe koszulki.  Równolegle do Turnieju rozgrywane były Sołeckie Zmagania Siatkarskie.  Rozgrywki były emocjonujące i zacięte,  przerywał je  także deszcz.  Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce Mały Komorsk, II miejsce Mątawy, 3 miejsce Bochlin. Po zakończeniu Turniejów odbyła się zabawa taneczna.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA