Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Nad Wisłą piękną i czystą” rozstrzygnięty

Dodano: 15 czerwca 2016

14 czerwca, w Szkole Podstawowej w Trylu,  wyłoniono laureatów  Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego „Nad Wisłą piękną i czystą”. W tym roku nadesłano 166 prac ze szkół w Bydgoszczy, Grudziądzu, Królikowie, Nowem, Sępólnie Krajeńskim, Świeciu, Toruniu , Wielkim Komorsku i Trylu.

Komisja konkursowa pracowała w następującym składzie:

Bożena Bienek- dyrektor Szkoły Podstawowej w Trylu

Czesław Woliński- Burmistrz  Nowego

Marek Sobczak – nadleśniczy Nadleśnictwa Osie

Elżbieta Giemza – przedstawiciel Stowarzyszenia „Fotonowiacy”

Bogumiła Zimna – przedstawiciel Stowarzyszenia „Fotonowiacy”

Marcin Tylman – przedstawiciel Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni”

Dawid Warzyński – przedstawiciel Nadleśnictwa Osie

Grażyna Rachubka – nauczycielka plastyki  w Szkole Podstawowej w Trylu

Mirosław Bienek – inżynier architektury krajobrazu

Anna Orczykowska – organizator konkursu, nauczycielka plastyki i edukacji wczesnoszkolnej

Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

Klasy I- III

I miejsce – Olga Kowalska – kl. III , SP Tryl

II miejsce – Urszula Zgubińska kl. II, SP Nowe

III miejsce – Dominika Kamińska, kl. I, SP Nowe

Wyróżnienia:  Nikodem Aderjahn – kl. II, SP 3 Sępólno Krajeńskie,  Laura Domachowska- lat 8, ZS nr 16 Toruń, Patrycja Jankowska – kl. III, SP Tryl, Marta Knychała – kl. III, SP Królikowo,  Nadia Łuczyszyn – kl. II, SP 3 Sępólno  Krajeńskie, Szymon Nowicki – lat 8, SP 1 Świecie, Michał Pulchny – kl. II, SP 3 Sępólno Krajeńskie, Oliwia Zauer – kl. II, SP 8 Świecie, Aleksandra Ziółkowska – kl. II, SP 65 Bydgoszcz.

Klasy IV – VI

I miejsce – Konrad Nicke –kl. V, SP 28 Toruń

II miejsce – Natalia Machaj – kl. VI, SP Tryl

III miejsce – Alicja Kowalska kl. VI, SP 23 Toruń, Kalina Trzcińska – kl. VI – SP 7 Grudziądz

Wyróżnienia: Sebastian Bokota – kl. IV, SP 28 Toruń, Patrycja Dzikowska – kl. VI, SP Tryl, Mateusz Doran – kl. V, SP 2 Grudziądz, Agnieszka Dziubek – kl. VI, SP 7 Grudziądz, Aleksander Groszewski – kl. VI – SP 65 – Bydgoszcz,  Maja Kordylas – kl. V, SP 2 Grudziądz, Wiktor Mandra – kl. V – SP 23 Toruń, Agata Świątkowska – kl. VI, SP 7 Grudziądz.

Sponsorami nagród w konkursie są  Burmistrz Nowego, Nadleśnictwo Osie , Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego oraz Starostwo Powiatowe- sponsorom serdecznie dziękujemy!

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział. Dziękujemy także nauczycielom, instruktorom i opiekunom młodych artystów.

Wszystkie wykonane prace można oglądać w  Szkole Podstawowej w Trylu  do końca roku szkolnego.

nad wisłą1 nad wisłą2 nad wisłą3 nad wisłą4 nad wisłą5 nad wisłą6