Najnowsze w galerii

Czwarte spotkanie w ramach projektu

Dodano: 10 grudnia 2010

Nowe, dnia 10 grudnia 2010 r.

Porządek spotkania

1.  Powitanie gości – Burmistrz Nowego.

2. Podsumowanie realizacji projektu w 2010 r. – Kierownik projektu – Pan Sławomir Filip.

3. Podsumowanie pracy związanej z prowadzeniem monitoringu ewaluacji projektu – Ekspert ds. monitoringu i ewaluacji – Pani Hanna Łowicka.

4. Podsumowanie prac związanych z wdrożeniem Systemu Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001:2009 – Pan Bartosz Błaszczyk – Ekspert      ds. wdrażania SZJ.

5. Omówienie wdrażania budżetu zadaniowego w Gminie Sadki – Pani Katarzyna Łukaszczyk – Sekretarz Gminy.

6. Wręczenie Certyfikatu PN-EN ISO 9001: 2009 dla Urzędu Gminy            w Nowem – Pan Michał Złoszczewski – Przedstawiciel Regionalny DEKRA Certification Sp. z o.o. Wrocław.

7. Dyskusja – wymiana dobrych praktyk.

„Wzmocnienie potencjału instytucjonalno-kadrowego Urzędu Gminy w Nowem”

Nr projektu: POKL.05.02.01-00-012/09

DZIAŁANIE 5.2 WZMOCNIENIE POTENCJAŁU ADMINISTRACJI SAMORZĄDOWEJ