Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Zabawa karnawałowa dla dzieci w WDK Bochlin

Dodano: 12 lutego 2014

08.02.2014r. w WDK Bochlin odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Co roku coraz to większa liczba dzieci przybywa na zabawę, by móc wspólnie bawić się w różnokolorwych i pomysłowych strojach. Dzieci zmierzyły się w przeróżnych konkursach oraz wzięły udział w zabawach tanecznych. W trakcie zabawy wręczono każdemu paczkę słodyczy oraz wybrano Króla i Królową balu. Rozstrzygnięto również konkurs na najładniejszą maskę karnawałową, którą dzieci wykonały dzień wcześniej na zajęciach plastycznych w WDK Bochlin.I miejsce zajął Mateusz Koprowski, II miejsce Wiktoria Pawłowska, III miejsce Tomasz Zaręba. Na twarzach wszystkich dzieci malowały się radość, a jednocześnie smutek iż czas balu dobiega końca.O pamiątkę z tego wieczoru zadbał pan Błażej Beżyk ze stowarzyszenia Fotonowiacy fotografując karnawałowe figle uczestników.

25.jpg

40.jpg

122.jpg

123.jpg

94.jpg

92.jpg
 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij