Zapraszamy do wnoszenia uwag dotyczących kryteriów wyboru operacji przyjętych przez Lokalną Grupę Działania Gminy Powiatu Świeckiego

Dodano: 21 października 2016

W związku przystąpieniem do procesu aktualizacji kryteriów wyboru operacji przyjętych przez Lokalną Grupę Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” zapraszamy mieszkańców LGD do konsultacji zmian w kryteriach.

Uwagi prosimy zgłaszać na formularzu uwag do 24 października 2016r. do godz. 15:00 – bezpośrednio w biurze Lokalnej Grupy Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”, ul. Chmielniki 2b, 86-100 Świecie lub drogą mailową na adres lgdswiecie@op.pl – kafelka „KONSULTACJE 2014-2020”

Link do panelu konsultacyjnego:

Zachęcamy do konsultacji

formularz-uwag

Write My Essay for Me! EduBirdie Promo Code Essay Help Corporation Pay to write research paper Do My Accounting Assignment Assignment Help Pay Someone To Do Accounting Do My Coursework Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours?