Zapraszamy mieszkańców do składania depozytów do Kapsuły Czasu

Dodano: 15 czerwca 2016

Zapraszamy wszystkich chętnych do składania depozytów, w postaci drobnych pamiątek, zdjęć, listów, które złożone zostaną na nowskim Rynku jako kapsuła czasu. Od 15 czerwca depozyty składać można w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowem i Rychławie, Wiejskim Bomu Kultury w Bochlinie. Dzieci i młodzież depozyty mogą przekazywać do wychowawców klas.  Do depozytów prosimy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, wśród osób, które złożą depozyt, rozlosujemy upominki.  Szczegóły znajdują się na plakacie.

KAPSUŁA CZASU