Zapraszamy na Targi Edukacji i Pracy 2019

Dodano: 3 grudnia 2019

Szkolny Ośrodkiem Kariery Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem zaprasza na Targi Edukacji i Pracy pod hasłem „Ścieżki do zatrudnienia”, które odbędą się w budynku szkoły przy ulicy Myśliwskiej 1, 6 grudnia w godzinach 10.30- 13.00. Do udziału w przedsięwzięciu zaproszono: agencje  zatrudnienia i pracodawców, Powiatowy Urząd Pracy, przedstawicieli uczelni  wyższych oraz  szkół policealnych.

Oferta skierowana jest do uczniów,  mieszkańców, absolwentów, wszystkich zainteresowanych dokształcaniem, zdobyciem nowych kwalifikacji, poszukujących informacji o możliwościach zatrudnienia.