Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Zaproszenie na koncert w ramach Muzyki Kościołów

Dodano: 12 lipca 2018

W niedzielę 15 lipca o 17:45 w kościele św. Maksymiliana w Nowem odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu Muzyka Kościołów – Letnie Spotkania Muzyczne w 100-lecie Niepodległej. Zagra Unicorn String Quartet w składzie:  1 skrzypce – Agnieszka Zaborowska, 2 skrzypce – Magdalena Osiecka, altówka – Michał Wroński, wiolonczela – Anna Jankowska. Unicorn String Quartet  to  kwartet  smyczkowy złożonym z  młodych muzyków, których pasją jest wspólna gra oraz piękne brzmienia.  Artystyczna, muzyczna  podróż zaczęła się kilka lat temu od kilku  wspólnie wykonanych utworów. Obecnie kwartet wykonuje  szeroki  repertuar zarówno muzyki poważnej,  rozrywkowej jak i filmowej. Artyści w umiejętny sposób łączą elegancję muzyki poważnej  z nutą humoru, sprawiając, że każdy ze słuchaczy odnajduje w recitalu coś dla siebie. Podczas niedzielnego koncertu usłyszymy muzykę filmową z największych przebojów wielkiego i małego ekranu. Będą wiec barwne  tematy muzyczne z Ostatniego Mohikanina, Gladiatora, Piratów z Karaibów, Titanica i wielu innych.

Wstęp na koncert jest wolny.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij