Zaproszenie na koncert w ramach Muzyki Kościołów

Dodano: 12 lipca 2018

W niedzielę 15 lipca o 17:45 w kościele św. Maksymiliana w Nowem odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu Muzyka Kościołów – Letnie Spotkania Muzyczne w 100-lecie Niepodległej. Zagra Unicorn String Quartet w składzie:  1 skrzypce – Agnieszka Zaborowska, 2 skrzypce – Magdalena Osiecka, altówka – Michał Wroński, wiolonczela – Anna Jankowska. Unicorn String Quartet  to  kwartet  smyczkowy złożonym z  młodych muzyków, których pasją jest wspólna gra oraz piękne brzmienia.  Artystyczna, muzyczna  podróż zaczęła się kilka lat temu od kilku  wspólnie wykonanych utworów. Obecnie kwartet wykonuje  szeroki  repertuar zarówno muzyki poważnej,  rozrywkowej jak i filmowej. Artyści w umiejętny sposób łączą elegancję muzyki poważnej  z nutą humoru, sprawiając, że każdy ze słuchaczy odnajduje w recitalu coś dla siebie. Podczas niedzielnego koncertu usłyszymy muzykę filmową z największych przebojów wielkiego i małego ekranu. Będą wiec barwne  tematy muzyczne z Ostatniego Mohikanina, Gladiatora, Piratów z Karaibów, Titanica i wielu innych.

Wstęp na koncert jest wolny.

Do My Accounting Assignment EduBirdie Promo Code Essay Help Corporation Help with Coursework University Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Assignment Help Assignment Writing Service Pay to write research paper