Zebrania sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczych Straży Pożarnych

Dodano: 23 marca 2016

Kampania zebrań sprawozdawczo – wyborczych w gminie Nowe, we wszystkich czterech jednostkach OSP została przeprowadzona w okresie od 27 lutego do 19 marca 2016 roku   i przebiegła sprawnie, w terminach ustalonych planem zebrań. We wszystkich jednostkach dokonano zmian osobowych w składach zarządów lub w składach komisji rewizyjnych. Na stanowisku Prezesa nie dokonano zmian w żadnej jednostce OSP.  Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Nowem, został zaplanowany na 11 czerwca 2016 r.. Gospodarzem zjazdu będzie Ochotnicza Straż Pożarna w Małym Komorsku. W zebraniach sprawozdawczo – wyborczych udział wzięły władze gminy oraz radni, sołtysi, przedstawiciele Zarządu Oddziału Powiatowego i Gminnego ZOSP RP, funkcjonariusze PSP oraz inni zaproszeni goście. Podczas zebrań sprawozdawczo – wyborczych  omawiane były bieżące problemy dotyczące OSP tj. wyszkolenia strażaków, oceny stanu gotowości bojowej, remontów i utrzymania remiz. Nowe zarządy ukonstytuowały się w składach:

OSP Nowe – prezes Jarosław Steinborn, wiceprezes Jarosław Richlicki, naczelnik Bartłomiej Gracek, z-ca naczelnika Łukasz Madziąg, sekretarz Wojciech Kościński, skarbnik Karolina Gracek, gospodarz Przemysław Skrobański, kronikarz Maria Malinowska członek Patryk Pater. W skład komisji rewizyjnej weszli: przewodniczący Daniel Pasterski, sekretarz Leszek Kostrzewa, członek Wiesław Gracek.

ZOSP przy PFM – prezes Mirosław Zdunek, naczelnik Mirosław Łepek, gospodarz Adam Guzman, sekretarz Bogusława Krzywdzińska, skarbnik Marian Dama, członek Janusz Moczyński. Komisję rewizyjną reprezentować będą: Kinga Chmielecka przewodnicząca, Maciej Lach sekretarz, Grzegorz Kornacki członek.

OSP Rychława – prezes Wiesław Bieńkowski, naczelnik Daniel Bieńkowski, z-ca naczelnika Ryszard Stasiewski, sekretarz Jacek Samulewski, skarbnik Wiesław Stalica, gospodarz Dariusz Kaszubowski. Komisja rewizyjna ukonstytuowała się w składzie: przewodniczący Leszek Partyka, sekretarz Małgorzata Steinborn, członek Mariusz Kłohs.

OSP Mały Komorsk – prezes Marian Wolicki, naczelnik Adam Ziemer, z-ca naczelnika Jędrzej Dembiński, sekretarz Stanisława Woźniak, skarbnik- Krzysztof Fijałkowski, członkowie Michał Różański i Krzysztof Zdunek. Komisję rewizyjną reprezentować będą: przewodniczący Zdzisław Świergal, sekretarz Adam Stencel oraz członek komisji Ryszard Urbańczyk.

Wojciech Kościński

DSC_0001 DSC_0042 DSC_0041 DSC_0028

Essays Discounter Write My Essay Do My Coursework My research paper Writing Pay! Essay Studio Essay Help Corporation Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Assignment Writing Service