Zostań wolontariuszem dla Kociewia i wyjedź do Torunia

Dodano: 28 kwietnia 2011

Lokalna Organizacja Turystycznej KOCIEWIE zaprasza do współpracy!

Wyjazd do Torunia – Kociewie poszukuje wolontariuszy!

Nie masz pomysłu na sobotę 7 maja?! Nie chcesz siedzieć w domu? Chcesz być w jednym z najważniejszych miejsc turystycznych Polski, podczas interesującego wydarzenia? Oto okazja dla Ciebie! Jesteś osobą pełnoletnią, towarzyską i pełną nie tylko turystycznej aktywności? Dołącz do Kociewia!

Zapraszamy na wyjazd z biurem LOT KOCIEWIE na inaugurację sezonu turystycznego na Rynku Nowomiejskim w Toruniu.

Możesz być w samym centrum wydarzeń wspólnie z całym Regionem i jego Lokalną Organizacją Turystyczną KOCIEWIE.

Zostań wyjątkowym wolontariuszem Kociewia!

LOT KOCIEWIE nie ustaje w nowych, skutecznych, ale i efektownych próbach integracji Naszego Regionu oraz kreacji obecności Naszej Małej Ojczyzny na turystycznej mapie nie tylko Polski. LOT KOCIEWIE czeka na Twoje zgłoszenie!

Dwa lata temu byliśmy w Gdańsku na Jarmarku Dominikańskim i jego „Unikatach z Kociewia”. Teraz jedziemy poza południowy kraniec Naszego Regionu.

Czekamy na jak najszybszy kontakt z naszym biurem podczas którego określimy szczegółowe zasady naszych wspólnych działań w sobotę 7 maja w Toruniu.

Ostateczny termin zgłoszeń to środa 4 maja godz. 15.00

Wszystkich szczegółowych informacji udziela:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej