30-LECIE CHÓRU FISTULATORES ET CANTORES NOVIENSES

Dodano: 31 października 2013

W sobotę 26 października, odbył się jubileusz 30 – lecia działalności artystycznej Fistulatores et Cantores Novienses.

Uroczystości otwierała Msza Święta, podczas której ksiądz Krzysztof Malczewski wypowiedział słowa oddające prawdę o artystach:

„Są to zwykli ludzie – wasi sąsiedzi, którzy potrafią wyśpiewać rzeczy niezwykłe”. Po mszy nadszedł czas na gratulacje, życzenia oraz okolicznościowe podarunku. W imieniu mieszkańców Nowego życzenia złożył Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Burmistrz Nowego.

untitled-9300-4-2.JPG

untitled-9349-4.JPG

untitled-9390-4.JPG

Foto: Wiesław Szymański Nowe