5 minut dla książki

Dodano: 24 kwietnia 2013

Z okazji Światowego Dnia Książki, Gminna Biblioteka Publiczna w Nowem oraz biblioteka szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych włączyły się do ogólnopolskiej akcji „5 minut dla książki. Czytamy pod chmurką”. Przy Urzędzie Miasta i Gminy przygotowano baner, wspólnie czytano fragmenty książek, zachęcając w ten sposób mieszkańców do lektury i odwiedzin biblioteki. Uczniowie z ZSP prezentowali plakaty przygotowane z myślą o reklamie książki. Na zakończenie przekazano je do Gminnej Biblioteki Publicznej, gdzie są obecnie wywieszone.
Do akcji dołączyły się również Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz PUM. Organizatorkami spotkania były panie Danuta Jankiewicz i Małgorzata Olszewska-Krupicz z ZSP oraz Dorota Kortas z GBP.

IMG_0002.JPG

IMG_0003.JPG