70 rocznica zawarcia związku małżeńskiego Państwa Franciszki i Kazimierza Fojut

Dodano: 16 października 2019

Niecodzienna uroczystość odbyła się w nowskim urzędzie 8 października 2019 roku. Zaproszeni przez Burmistrza Czesława Wolińskiego Państwo Franciszka i Kazimierz Fojutowie z Nowego świętowali 70 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Dostojni Jubilaci ślubowali w Nowskim urzędzie 8 października 1949 roku a dwa tygodnie później odbyła się uroczystość kościelna. Państwo Fojutowie wychowali dwie córki, doczekali trojga wnucząt i pięciorga prawnucząt. Pani Franciszka zajmowała się domem i wychowaniem dzieci, jest bardzo pogodną, miłą i uśmiechniętą osobą. Pan Kazimierz pracował zawodowo, tryska humorem, z pasją opowiada o historii naszego miasteczka i lubi podśpiewywać stare piosenki. Jubilaci postawili przed sobą zadanie doczekania kolejnej pięknej rocznicy ślubu, czego z całego serca Im życzymy.