Choinka z Kuźnicy zdobi rynek w Nowem

Dodano: 11 grudnia 2015

Dzięki przychylności Nadleśniczego z Nadleśnictwa Osie, Pana Marka Sobczaka,  we środę około południa na rynku w Nowem stanęła okazała ośmiometrowa choinka. Wyboru choinki dokonał Burmistrz Nowego z  drzewek rosnących w  Kużnicy. Nie bez trudu udało się okazałą choinkę dotransportować do Nowego, potrzeba było siedmiu mężczyzn  by bez uszczerbku wynieść z lasu a następnie załadować ją na przyczepę. Po ustawieniu rozpoczęło się strojenie drzewka kolorowymi lampkami. W czwartek obok choinki stanęła szopka co bezsprzecznie dowodzi faktu, że święta tuż,  tuż. Dziękujemy za przychylność Panom: Nadleśniczemu  Markowi Sobczakowi, Wiesławowi  Kłopotowskiemu z  firmy Wikło oraz Marcinowi Lewandowskiemu.

IMG_7282