Dofinansowanie do budowy drogi w Trylu

Dodano: 8 lipca 2017

W piątek podpisana została kolejna umowa dotacyjna. W Toruniu Burmistrz Nowego przy kontrasygnacie Skarbnika podpisał umowę na modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni bitumicznej, realizowanej dwuwarstwowo, o grubości 6 cm. Dofinansowanie dotyczy 500 metrów drogi i maksymalna kwota dotacji wyniesie 86 500 złotych. Wykonanie drogi zaplanowano na drugą połowę 2017 roku.  Dofinansowanie pochodzi z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

paperstime.com Promo code 2021 take pictures of math problems Make Informed Decisions by Reading Our Discounts pay someone to write my research paper essay Cultural park architecture thesis