Dzień Kobiet w WDK Bochlin

Dodano: 10 marca 2015

"Za zdrowie pań! Jedyny toast który niechaj wiecznie trwa"- tymi słowami piosenki Edwarda Hulewicza rozpoczęto w Wiejskim Domu Kultury w Bochlinie obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet. Panie w ramach życzeń, zamiast tradycyjnego kwiatka, otrzymały słodki tort oraz możliwość wyjazdu do kina na seans filmowy. W tym dniu z dala od obowiązków domowych oraz codzienności stworzono Paniom okazję do relaksu i spotkania w wspólnym gronie. Kobiety z sołectwa Bochlin po obejrzeniu i wysłuchaniu prezentacji kabaretowo-muzycznej udały się do kina Helios w Grudziądzu, gdzie czekała ich filmowa niespodzianka.

Lucyna Wilgorska.

DSC02063.JPG

DSC02070.JPG

DSC02065.JPG