Finał akcji Maseczka dla Seniora65+

Dodano: 21 maja 2020

Szanowni Mieszkańcy

Kończy się doręczanie maseczek w ramach  akcji „Maseczka dla Seniora65+” w gminie Nowe.  Osoby, do których maseczki nie trafiły prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Urzędu Gminy w Nowem. Nasi maseczkowi doręczyciela zgłaszali, że nie wszyscy posiadają skrzynki pocztowe, nie zawsze mogli wejść na posesję, czy nie było nikogo w domu.

Przypomnijmy, że organizatorami akcji jest szereg organizacji, instytucji i ludzi dobrej woli. Szyciem i pakowaniem masek zajmowało się Stowarzyszenie Nowe Różowe Okulary wraz z Przyjaciółmi oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowem, materiały potrzebne do szycia zakupił Burmistrz Nowego natomiast dystrybucję wsparli: Sołtysi, Ochotnicze Straże Pożarne, Pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej i PUM Nowe. Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji dziękujemy i zapraszamy po maseczki dla Seniorów.

Write My Essay for Me! Do My Coursework Assignment Help Do My Accounting Assignment Pay Someone To Do Accounting Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours?