Informacja w sprawie wznowienia obsługi interesantów w Urzędzie Gminy w Nowem

Dodano: 23 października 2020

Informujemy, że od dnia 26 października 2020 roku Urząd Gminy wznawia obsługę interesantów.

Kasa Urzędu Gminy Nowe  będzie otwarta codziennie w godzinach: 9.00-13.00 a we wtorki 9.00-15.00.

W  poniedziałki,  środy, czwartki w godz. 7.00 -15.00 , we wtorki w godz. 7.00-16.00 oraz w piątki w godz. 7.00 – 14.00 można załatwiać sprawy osobiście na parterze w Biurze Obsługi Klienta, w pokoju nr 5, gdzie można  odbierać i składać wnioski   oraz uzyskać  niezbędne informacje. Ponadto można osobiście załatwiać sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Pozostała część Urzędu Gminy, a więc I i II piętro pozostaje nieczynna dla  interesantów.

Prosi się o zachowanie wymagań związanych z zagrożeniem COVID 19.

Do My Accounting Assignment Do My Coursework Assignment Writing Service EduBirdie Promo Code Essay Help Corporation Assignment Help Write My Essay for Me Here! Pay to write research paper