Komunikat dotyczący utrudnień w ruchu drogowym Osiny – Głodowo

Dodano: 20 czerwca 2022

Burmistrz Nowego informuje, iż w związku z planowanymi robotami budowlanymi związanymi z budową drogi gminnej 030307C w miejscowości Osiny, Głodowo wystąpią utrudnienia w ruchu.

Przewiduje się sytuacje częściowego i całkowitego zamknięcia budowanego odcinka dla ruchu kołowego na czas przeprowadzenia niezbędnych robót.

Ruch kołowy będzie się odbywał zgodnie z czasową organizacją ruchu.

Burmistrz Nowego przeprasza za powstałe utrudnienia komunikacyjne oraz zwraca się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie.

W sprawie realizacji bieżących robót (tj. terminów wykonywania poszczególnych prac oraz odcinków drogi) informacji udzielą przedstawiciele Wykonawcy.

W przypadku pozostałych pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Urzędu Gminy Nowe pod numerem telefonu 52 33 372 24; 52 33 37 232.