Konkurs fotograficzny ,,Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”

Dodano: 6 sierpnia 2019

Trwa konkurs fotograficzny dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”.  Do 15 listopada można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Na zwycięzców z każdej kategorii czekają 2 tysiące złotych.

To już druga edycja konkursu. Nadsyłane fotografie powinny prezentować zmiany, które nastąpiły w naszym województwie dzięki realizacji projektów współfinansowanych i finansowanych w ramach dwóch regionalnych programów operacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego: na lata 2007-2013 oraz na lata 2014-2020. Lista projektów znajduje się na stronie internetowej promującej fundusze europejskie w województwie kujawsko-pomorskim:  www.mojregion.eu w zakładce – Mapa dotacji oraz w wydawnictwach naszego województwa Razem dla Regionu tutaj.

Każdy  autor może nadesłać do konkursu jedną pracę, a może nią być pojedyncza fotografia lub fotoreportaż liczący od trzech do pięciu zdjęć. Fotografie, wykonane w dowolnej technice, muszą zostać dostarczone w formie elektronicznej (na płycie CD lub DVD). Zdjęcia powinny być w rozdzielczości 300 dpi i wymiarze dłuższego boku nie mniejszym niż 4000 px.

Uczestnik może zgłosić jedną pracę konkursową w wybranej kategorii:

• region przyjazny środowisku i rolnictwo,
  • działalność społeczna i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka,
  • edukacja, kultura i sport,
  • transport i infrastruktura.

Zwycięzcy otrzymają po 2 tysiące złotych. Nagrody za drugie i trzecie miejsce wyniosą odpowiednio: 1,5 tysiąca złotych i tysiąc złotych. 800 złotych otrzyma autor wyróżnionej pracy.

Regulamin i dokumenty potrzebne do udziału w konkursie do pobrania poniżej:

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

Essay Writing Services Coupons Full Custom writing company Support Bid4papers com Looking for professional Coupon Codes? essaydiscount.codesReview is the place that can tell you about EssayServices company and why you should or shouldn`t rely on them